?

Log in

No account? Create an account
Червоногород

ternopillya


Невідома Тернопільщина. Замки Тернопілля


Previous Entry Share Next Entry
Залісся
andy_travelua wrote in ternopillya
Старі костели або їхні руїни збереглися практично в кожному селі Тернопілля, особливо на півдні області. Більшість з них доволі оригінальні, не сході на інші. Кожний з них має свою ізюминку. Костел в Заліссі, що між Збручанським і Гермаківкою – не виключення. Крім маленьких розмірів він, передусім, відрізняється своєю стрункістю: за рахунок свого тонкого силуету він виглядає досить високим.
Як і більшість костелів Борщівщини, він вуже занедбаний. Не відома ні його назва, ні рік побудови. Навіть в реєстрі місцевих пам’яток він значиться, як просто «костел».Дзвіниця:  • 1
А ви не думали про те, що б видати туристичне видання по Борщівському р-ні, дивлячись на те скільки ви тут відвідали місцин?

Думав :)
Але зараз це не можливо, бо наразі стоять інші завдання, і усі вони пов'язані із Львівщиною. Я навіть досі не можу путівник Буковиною закінчити, над яким 2 роки працюю (останню главу ніяк не почну писати)

В мене схожа ситуація є із Золочівщиною - теж багато тут відвідав і хотілось, можливо, за певних умов, щось б попробувати написати по цьому районі.

Якщо тре буде допомогу у вирішенні завдань із Львівщиною...звертайтесь - я багато де був, знаю багато цікавих місць, ну і т.д.

Ну от, можемо по вихідних разом подорожувати.

Може ми, нарешті, на "ТИ" перейдемо? :)

  • 1